Prefabrik Yapıların Belirleyici Özellikleri

Prefabrik Yapıların Belirleyici Özellikleri

Prefabrik yapılar projelere, modellere ve yapı özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Betonarme yapılara göre pek çok konuda daha avantajlı olan prefabriklerin malzemeleri ve parçaları önceden hazırlanarak planlanan süreçte monte edilerek teslim edilmektedir. Beton zemin üzerine profesyonel teknik ekip ve alanında uzman kişiler tarafından monte edilen evler pratik montajları ile zamandan tasarruf sağlamaktadır.

Prefabrik Konut Yaptırmak İsteyenlere Sunulan Hizmetler

Prefabrik olarak ev, ofis, işyeri ve ya sosyal tesis amacı ile kullanılacak yapılar beklentilere en uygun şekilde tasarlanmaktadır. Duvar, panel, pencere ve kapı malzemelerin önceden projelendirilmesi ve planlı bir şekilde monte edilmesi çevre ve gürültü kirliliğine sebep olmamaktadır. Prefabriklerin nakledilir olması da oldukça büyük bir avantaj sunmaktadır. Güvenilir bir şekilde zemine monte edilen prefabrikleri deprem ve diğer doğal afetlere karşı da son derece donanımlıdır.

Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik ev fiyatları betonarme yapılara göre çok daha cazip fiyatlıdır. Yaptırılmak istenen konutun özelliklerine ve büyüklüğüne göre fiyat aralığı da değişkenlik göstermektedir. Elektrik tesisatı ve su tesisatı gibi tüm donanımlar planlanan projeye entegre edilerek anahtar teslim hizmet verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Prefabrik Yapı Konusunda Dünya Sıralamasında Üst Seviyedeyiz başlıklı makalemizde prefabrik hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir