Prefabrik Yapılar Ve Fiyatları

Prefabrik Yapılar Ve Fiyatları

Yapı itibariyle birçok alanda kullanılabilen prefabrik, şantiyelerden sağlık ocaklarına kadar ya da 3 katı evlerden spor salonlarına gibi çok ayrı noktalarda bulunur; fakat her birinin ortak özeliğinde pratik bir şekilde kurulması, çevreyle dost halde kullanılması görülür. Bu bakımdan prefabriklerin insan veya doğa sağlığına karşı hiçbir zararı dokunmaz.

Prefabriklerin Fiyatları

Etiket değeri için prefabrik yapılar adına doğrudan bir şey söylemek mümkün olmaz; zira tek kattan üç kata kadar çok farklı büyüklükte ayrı prefabrikler bulunur; tabi bir de prefabriğin yapımında kullanılan malzemenin kalitesi de işin içine girer. Bu bakımdan prefabriklerin kalite standardı birbiri ardına değişikliğe uğrayarak değişik etiket değerleri olur.

Teslimat Süresi

Firmanın genel politikasına bağlı olmakla beraber prefabrik teslimat süresinin 3 katlı yapılarda bile birkaç ayı geçmediği görülür; zira prefabriklerin hızlıca montaj edilmesi, yapılacak işin fabrikada veya çalışma alanında tertip edilmesine fırsat verir. Bu bakımdan kimi zaman demonte haldeki malzemenin çalışma alanına getirilip kısa sürede bir araya sokularak monte edildiği görülür.

Bir önceki yazımız olan Prefabrik Konut Kullanıcıya Avantajlar Sunmaktadır başlıklı makalemizde prefabrik hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir