Prefabrik Yapı Çeşitleri

Prefabrik Yapı Çeşitleri

Prefabrik yapı çeşitlerinde yemekhane binaları, ofis binaları, sağlık binaları, sosyal tesis binaları, wc duş binaları gibi birçok ayrı çeşit bulunmaktadır. Yapımı oldukça kolay olan bu yapılara ihtiyacınız varsa ekonomik ve hızlı şekilde ulaşmanız mümkün. Oldukça kısa sürede yapılan prefabrik yapıların montajı basit olmakla beraber sökülüp taşınması da mümkündür. DIN ve TSE normlarında malzemeler kullanılmaktadır. Dış ve iç kaplamaların yanmaz özellikte olması da bu yapıların yoğun ilgi görmesini sağlamaktadır.

Prefabrik Konutlar

Prefabrik konutlarda birçok farklı proje bulunur. Bunlar tek katlı, dubleks, çok katlı ve özel konut projeleri gibidir. Beton zemin üzerine kolayca monte edilebilen prefabrik yapıların depreme dayanıklı olması, hafif ve yanmaz olması sizlere birçok avantaj sağlamaktadır. Tır, kamyon, gemi, yük konteyneri, tren, kargo uçakları sayesinde prefabrik konutlara nerede olursanız olun kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Ekonomik Prefabrik Yapı

Prefabrik yapılar farklı kat şekillerine göre ayrılsa bile fiyatları oldukça uygundur. Binanın kurulacağı yere göre plan yapılır ve uzman kişiler tarafından standartlara ya da isteğe göre binalar monte edilir. Pres Panel Sitem ya da Çelik Karkaslı Panel ile üretilen bu yapılar için uzman mühendis ve mimarlar özenle çalışmaktadır. Ekonomik fiyatlara ev sahibi olmak istiyorsanız parçaları fabrikalarda hazırlanmış ve monte edileceği yere nakledilerek orada detaylıca birleştirilen bu şık ve avantajlı yapılara sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Prefabrik Yapılar Neledir? başlıklı makalemizde prefabrik hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir