Prefabrik Konutta Üretim Hatası En Aza İndirilmiştir

Prefabrik Konutta Üretim Hatası En Aza İndirilmiştir

Prefabrik konutlar fabrika ortamında ve tamamen kontrol altında ve her bir elemanı ayrı ayrı üretildiği için hata payı en az seviyeye indirilmiş, son derece güvenli ve dayanıklı yapılardır. Bu yapı grubunun halk tarafından yoğun talep görmesinin altında yatan bir başka gerçek ise, bakım gerektirmeyen ve çok uzun ömürlü malzemelerden üretilmiş olmaları sebebiyle yıllık bina bakım masrafının da oldukça az olmasıdır.

Prefabrik Konutlarda Çok Katlı Projeler De Hayat Buluyor

Geçmişten günümüze kadar tek katlı villa tipi konutların daha sıklıkla uygulama alanı bulduğu prefabrik yapı örnekleri arasında çok katlı uygulamalar da bulunmaktadır. Bu uygulamaların az olması, söz konusu yapı grubunun imkanları nedeniyle değil, tüketici taleplerinin bir getirisi olarak tercih edilmemelerinden dolayıdır. Özellikle Özge Yapı olarak 2 ve daha çok katlı yapıyı gerek yurtdışında gerekse ülkemizde başarı ile gerçekleştirdik.

İhtiyaçlar Tercihlerinizi, Tercihleriniz De Projelerinizi Şekillendirir

Konut sahibi olmanın zorluğu bilinen bir gerçek ve ülkemizin konut açığı da acı bir gerçek olarak istatistiklerle kanıtlanmıştır. Sahip olmayı planladığınız prefabrik konutunuz için ihtiyaçlarınızdan yola çıkarak oluşturduğunuz tercihleriniz, taleplerinizi ve dolayısıyla projenizi şekillendirir. Bu durumda, ortaya çıkan sonucun size özel, butik üretim olarak da tanımlanabilecek bir konut projesi olması sizi daha da ayrıcalıklı yapacaktır.

Bir önceki yazımız olan Prefabrik Yapılar Ve Fiyatları başlıklı makalemizde prefabrik hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir