Prefabrik Kabinler ve Modüler Evler

Prefabrik Kabinler ve Modüler Evler

Bir prefabrik kabin inşa etmek karmaşık ve zor olmamalı. Daha hızlı inşaat, üstün kalite malzemelerle yeşil bina ve geleneksel yapılara göre daha fazla maliyet kontrolü avantajlarından yararlanarak, özel olarak tasarlanmış bir evin görünümünü, stilini ve kalitesini elde edebilirsiniz.

Özel Tasarımlı Prefabrik Evler

Tasarımcılar, yıllardır, müşterilerin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için binlerce prefabrik ev planı hazırladı.

  • Komple özel tasarım.
  • Bir kapıyı kaldırın, pencere ekleyin.
  • Mutfak ve yaşam alanınızı özelleştirin.
  • Neyi istediğine karar verin.
  • Vizyonunuzu tasarım ekibine getirin ve mükemmel planı en baştan oluşturmanıza yardımcı olsunlar. Ev planlarken birkaç önemli husus vardır. Tek düşünülmesi gereken soru “ne için kullanmayı planlıyorsun?” Şeklindedir. Ev stüdyolarının en yaygın uygulamalardan bazıları ev ofisleri, kişisel egzersiz stüdyoları ve misafirhaneler içindir. Stüdyonuzun planlama sürecinin bir parçası olarak hizmet etmesini istediğiniz tüm işlevlerin bir listesini yapmanız önerilir.

Daha Hızlı Oluşum Zamanları için Prefabrik Bir Ev Seçin

Bir prefabrik ev geleneksel inşaattan daha hızlı yükselir. Duvarlar ve çatılar önceden inşa edilmiştir. Hassas, lazer teknolojisi ile tasarlanmıştır. Bir şantiye üzerinde hızlı montaj için tasarlanmıştır. Kamyonlar, montajın tersi sırada yüklenir.  Herkesin gelecekte kullanacağı bina sistemidir. Nihai olarak, prefabrike evler sadece daha iyi inşa edilmekle kalmazlar, paradan tasarruf ederler. Oluşturma süresi, koyduğunuz mürettebatın tecrübesine ve boyutuna bağlıdır. Genellikle standart bir evden daha hızlı yükselir. Eviniz yüksek kaliteli malzeme ve hassas üretimle daha hızlı inşa edilecek.

Bir önceki yazımız olan Prefabrik Yapılar Üzerine başlıklı makalemizde prefabrik hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir