Prefabrik Ev Nedir?

Prefabrik Ev Nedir?

Prefabrik ev temel gerekmeden çevreyi kirletmeden ve vinç olmadan kısa sürede monte edilebilen konuttur. Bu evler yangın ve depreme karşı dayanıklı şekilde hazırlanmaktadır.

Prefabrik Ev Özellikleri

Prefabrik ev yayla evi, bağ evi, kışlık veya yazlık ev gibi ihtiyaçlar için oldukça pratik bir çözümdür. Uluslararası standart ölçülere göre hazırlanmaktadır. İstenilen her türlü yerleşim alanına uygulanabilen bu ev çevre koşulları dikkate alınarak üretilir ve oldukça sağlıklı bir yaşam biçimini oluşturur. Satışlarda garanti ve servis mevcuttur.

Prefabrik Ev Avantajları

Özel temel gerektirmeden yapılabilen prefabrik ev yapımında isteğe uygun malzemeler kullanılır. Hızlı ve kısa zamanda içinde yapılır. İsteyenler söküp başla bir yere montajını yapabilirler. Birçok kullanım amacıyla her türlü yere uygulanabilir. Özel temel gerektirmeden basit grobeton ile yapılabilir. Oldukça modern ve estetik yapılarda olabilmektedir. Bina yüksekliği ve duvar kaplamalarında değişiklikler kolaylıkla yapılabilir. Kalorifer ve klima sistemi uygulanabilir. Cephe kaplamaları ahşap desenli, taş veya tuğla dokulu olabilir. Maliyetleri oldukça ekonomik olan bu ev türü uzun bir ömre sahiptir.

Bir önceki yazımız olan Prefabrik Ev Ne Kadar Sürede Hazır Hale Gelir? başlıklı makalemizde Prefabrik ev hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir