Prefabrik Ev Ne Kadar Sürede Hazır Hale Gelir?

Prefabrik Ev Ne Kadar Sürede Hazır Hale Gelir?

Prefabrik ev satın almak isteyen kişilerin öncelikle bu projeleri gerçeğe dönüştürecek olan firmalara ulaşması gerekmektedir. Firmaların da çalışma şekline bağlı olarak ortalama 4 ya da 5 günlük süre içinde evlerin teslim edilmesi montajları da yapılmış şekliyle gerçekleştirilebiliyor.

Prefabrik Evler Nasıl Taşınır?

İlk kurulum aşamasında parçalar halinde taşınmakta olan Prefabrik ev modelleri genellikle kamyonlarla kurulumunun yapılacağı yerlere taşınmaktadır. Tüm malzemeleri ile birlikte ortalama 90 metrekare bir prefabrik yapının 7 ile 9 ton arasında bir ağırlığı bulunur. Parçalar kurulumun yapılacağı yerde birleştirilerek montaj işlemleri tamamlanmaktadır.

Taşınabilir Prefabrik Evler

Prefabrik evlerin en büyük avantajlarından biri de her bir Prefabrik ev taşınabilir olması ile ortaya çıkıyor. İlk hizmetin alınmış olduğu firmalar aracılığı ile ortaya çıkan bu imkanlar sayesinde kişiler ihtiyaç duydukları alanda gerekli taşıma ve montaj ücretlerini karşılamak koşuluyla binaların farklı noktalara taşınmasını talep edebilmektedir. Yine ilk kurulumdaki gibi çok kısa süreler içinde bu taleplerin yerine getirilmesi mümkün olabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Prefabrik Ev Almak İsteyenler İşin Uzmanına Gidiyor başlıklı makalemizde Prefabrik ev hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir