Prefabrik Ev Bir Yaşam Biçimidir

Prefabrik Ev Bir Yaşam Biçimidir

amerikan-mimarisi-villa-1

Kurulum kolaylığı, afetlere dayanıklılık ve projelendirme aşamasında kişiye özel çözümlere olanak sağlaması ile prefabrik ev, aslında sadece bir yaşam alanı ya da barınma ihtiyacının giderildiği bir bölge olmanın çok ötesinde bir yaşam biçimidir. Son derece ileri teknoloji ürünü malzemelerin, montajlanarak oluşturulduğu yapıların sökülüp takılabilme avantajı ile ihtiyaçların oluşması durumunda projeye eklemeler yapılarak yeni odalar, garaj ya da depolar oluşturmak mümkündür. Bu avantajı ile prefabrik yapı sahibi ile beraber büyür ve gelişir denilebilir.

Prefabrik Ev Düşük Maliyetleri İle Tercih Edilir

Prefabrik ev, fabrikalarda üretilen bölümlerin, yapının kurulacağı alana taşınması ile kısa sürede oluşturulabilir. Bu özelliği ile özellikle işçilik maliyetlerinde önemli avantajlar sağlayan yapılar, aynı zamanda, çimento tuğla, sıva, gibi uygulamaların dışında ileri teknoloji ürünü fibercement kullanılarak oluşturulduğu için, önemli fiyat artışları yaşanmaz.

Prefabrik Ev Satış Sonrası Servis Desteğine Sahiptir

Geleneksel yapı gruplarında olduğu gibi, satışla biten bir ilişki prefabrik ev uygulamalarının doğasına aykırıdır. Bu yapılarda, satış sonrası destekler son derece önemli olduğu için, projenin bitişi ile daha farklı bir hizmetten bahsedilebilir. Yapılan tüm çalışmalar, adım adım üretici tarafından olduğu kadar, ev sahibi tarafından da takip edilebilir. Satış sonrası hizmet ve uygulama detayları hakkında gerekli bilgilere sahip olmak için ozgeyapi.com internet sitesinde yapacağınız kısa bir araştırma, size fazlasıyla yetecektir.

Bir önceki yazımız olan Konteyner Kullanım Alanları Çeşitliliği başlıklı makalemizde Konteyner, konteyner fiyatları ve prefabrik hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir