Modern Ve Dayanıklı Bir Yapı Tercihi: Prefabrik Ev

Modern Ve Dayanıklı Bir Yapı Tercihi: Prefabrik Ev

Prefabrik ev kimileri için halen önyargılara maruz kalan bir konut türü. Oysaki prefabrik yapılar şüphe edilen niteliklerin üstünde modern, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Prefabrik yapıların üretiminde yüksek yoğunlukta çelik ve su ve yanmadan etkilenmeyen malzemeler kullanılır. Bir teknoloji ürünü olan prefabrik yapıların bakım masraflarının uygun fiyatlı oluşu, sağlamlığı ve alıcıların isteklerine göre tasarlanabilir oluşu tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır. Prefabrik yapılar ile ister tek ister çok katlı, 27 metrekareden 138 metrekareye kadar bir prefabrik eve sahip olabilir, isterseniz toplu konut bile oluşturabilirsiniz.

Prefabrik Ev Ne Gibi Avantajlara Sahiptir?

cok-katli-prefabrik-ev-02Prefabrik ev yerleştirileceği zemine uygun malzemeler ile yapılır ve doğa koşullarına dayanıklılığı için hesaplamalar yapılır. Prefabrik ev için istediğiniz tarzı belirtmeniz ve sahip olmanız mümkündür. Yapının inşası ve montajı oldukça hızlı gerçekleşir.  Hem zaman hem de ekonomi tasarrufu sağlar.

Prefabrik Ev Fiyatları:

Prefabrik ev fiyatları betonarme evlere nazaran oldukça uygundur. Seçilen ev modeline göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Bir önceki yazımız olan Prefabrik Ev Nedir? başlıklı makalemizde Prefabrik ev hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir