Konteyner Teknolojisi

Konteyner Teknolojisi

ceta-03-480x270

Bilindiği üzere son yıllarda özellikle şantiyelerde sıklıkla kullanılan konteyner, önceki yıllardaki işçilerin konaklama ve mevsim şartlarından korunma sorununu çözmüştür. Mevsim şartlarına uygun şekilde yalıtım yapılabilen ve hemen her yere tır üzerinde taşınabilen konteynerler pratik çözüm oluşturmalarından dolayı çok sık kullanılmaktadır.

Bütün Ya Da Demonte Konteyner

İhtiyaca ve taşınma kolaylığına göre tek parça ya da demonte paket şeklinde üretilebilen konteyner, yurt içi ve yurt dışında oldukça sık alıcı bulmaktadır. Özgeyapı, aylık 6750 konteyner üretim kapasitesi ile yurt içi satış ve ihracatta kendine yer edinmiştir. Yurt içi satışlarında daha çok tek parça konteynerler alıcı bulurken ihracat işlemlerinde demonte takım şeklinde satışlar yapılmaktadır.

İnsan İhtiyacına Eksiksiz Karşılık Veren Konteyner

Bir şantiye sahasında ihtiyaç olan ofis, yemekhane, tuvalet, lavabo vb. akıla gelebilecek her türlü ihtiyaci kullanım alanı konteyner üretici firmalar tarafından dizayn edilebilmektedir. ozgeyapi.com adresinde ihtiyacınıza uygun konteynerler dizayn ederek fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilir ya da sürekli üretimi gerçekleştirilen konteynerlere göz atarak ihtiyacınızı karşılayıp karşılayamayacağı hususunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Prefabrik Yapı, Yerinde Montaj Avantajını Kullanır başlıklı makalemizde prefabrik, Prefabrik ev ve Prefabrik ev fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir