Dilediğiniz Standartta Prefabrik Ev Çeşitleri

Dilediğiniz Standartta Prefabrik Ev Çeşitleri

Hızla gelişen teknolojisi prefabrik ev sanayisine de olumlu yönde etkilemektedir. Özellikle son zamanlarda üretilen hafif çelik prefabrik yapılar, prefabrik evlerin üretiminde bu malzemelerin kullanılması, istediğiniz her ölçü, standart ve tasarımda prefabrik yapıların üretilmesi bu teknolojinin nasıl olumlu kazanımlar elde ettiğinin göstergesi. Bunun yanında da montaj kolaylığı ve hızlı kurulum da cabası. Kısa sürede imal edilmesinin yanı sıra defalarca sökülüp tekrar montajının yapılabiliyor olması da bu yapıların artık sıklıkla tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri olmuş gözüküyor. Aklınızda ki tasarımı mimar ve mühendislerimize anlattıktan sonra tasarım aşamasını beklemek ve tasarım onayınızı aldıktan sonra da imalata geçilmesi ve en kısa sürede prefabrik yapınıza kavuşmanız nerdeyse göz açıp kapayıncaya kadar gerçekleşmiş oluyor.

Prefabrik Ev İçin Kullanılan Malzemelerin Kalitesi

Hayalinizde ki prefabrik ev yapısına kavuşmak bu kadar basit ama aklınıza evin dayanıklılığı konusunda bazı düşünceler takılıyorsa, kullanılan tüm malzemelerde ki TSE belgesi bu düşünceleri aklınızdan kovmaya yeter. Tasarımdan imalat aşamasında kadar tüm malzemeler TSE belgeli ve birçoğu da ISO 9001 belgesine sahiptir. Ayrıca, bina iç ve dış cephe kaplamaları yanmaz fibercement malzeme ile kaplı olup kullanılan fibercement levha sayesinde de olası ısı farkları ve iklim değişikliklerine karşı da deformasyonun önüne geçilmektedir.

En Kolay Sevkiyatı Sağlanan Ev: Prefabrik Ev

Aklınız ve yüreğinizden dilediğiniz her şey tasarlanıp üretildikten sonra sadece prefabrik ev yapınızın, önceden hazırlanmış hazır beton zemin üzerine montaj edilme aşaması kalmış gibi gözüküyor. Ama bundan önce biten evinizin taşınma aşaması kalmış gibi duruyor. Eviniz; kamyon, tır, yük konteyneri, tren veyahut da kargo uçağı ile kolaylıkla taşınabilmektedir. Fibercement levhalı panel sistemleri yüklemek ve indirmek için vinç kullanılmasına gerek yoktur. Fibercement bulonlu olan tip bina ve sac panel sistemine ait binalarda vinç kullanılmasına gerek duyulmaktadır. Uygun paketleme ile tüm nakliyatlar kolaylıkla sağlanmaktadır. Kolay kurulum sayesinde çok aha fazla beklemeden evinize kavuşup yerleşme işlemlerine başlayabilir, her zaman hayalinizi kurduğunuz eve kavuşmanın sevincini sevdikleriniz ve ailenizle birlikte yaşayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Konteyner Yapılar ve Özellikleri başlıklı makalemizde Konteyner hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir